Over ons

Over ons

Op zoek naar exclusieve huishoudhulp? Interesse om Home Maid te worden? Onze consulenten komen graag tot bij jou om de werking en opstart uit de doeken te doen. Zo verlies jij geen tijd en leren wij elkaar alvast beter kennen.

Ons team

Commerciƫle medewerkers

Giovanni Burm

Giovanni Burm

Commercieel verantwoordelijke - Vlaams-Brabant/Limburg

giovanni.burm@homemaid.be

+32 (0) 16 79 23 11

Louise Parmentier

Louise Parmentier

Commercieel verantwoordelijke Brugge/Kust

louise.parmentier@homemaid.be

+32 (0) 50 89 57 27

Angelique Goemaere

Angelique Goemaere

Commercieel verantwoordelijke Brugge/Kust

angelique.goemaere@homemaid.be

+32 (0) 50 89 57 26

Delphine Storme

Delphine Storme

Commercieel verantwoordelijke Roeselare

delphine.storme@homemaid.be

+32 (0) 51 79 27 98

Emily Lanssens

Emily Lanssens

Commercieel verantwoordelijke Aalter

emily.lanssens@homemaid.be

+32 (0) 93 96 79 07

Evie Vanden Abeele

Evie Vanden Abeele

Commercieel verantwoordelijke Kortrijk/Ieper/Waregem

evie.vandenabeele@homemaid.be

+32 (0) 56 89 16 53

Administratieve medewerkers

Lindsey Vercaemere

Lindsey Vercaemere

Operationeel verantwoordelijke

lindsey.vercaemere@homemaid.be

+32 (0) 51 42 63 40

Sarah Deloof

Sarah Deloof

Administratief verantwoordelijke

sarah.deloof@homemaid.be

+32 (0) 51 42 63 40

Isabelle Biebaut

Isabelle Biebaut

Administratief bediende

isabelle.biebaut@homemaid.be

+32 (0) 51 42 63 40

Eline Delaplace

Eline Delaplace

Jobcoach

eline.delaplace@homemaid.be