Over ons

Over ons

Op zoek naar exclusieve huishoudhulp? Interesse om Home Maid te worden? Onze consulenten komen graag tot bij jou om de werking en opstart uit de doeken te doen. Zo verlies jij geen tijd en leren wij elkaar alvast beter kennen.

Ons team

Commerciƫle medewerkers

Louise Parmentier

Louise Parmentier

Commercieel verantwoordelijke Brugge/Kust

louise.parmentier@homemaid.be

+32 (0) 50 89 57 27

Angelique Goemaere

Angelique Goemaere

Commercieel verantwoordelijke Brugge/Kust

angelique.goemaere@homemaid.be

+32 (0) 50 89 57 26

Delphine Storme

Delphine Storme

Commercieel verantwoordelijke Roeselare

delphine.storme@homemaid.be

+32 (0) 51 79 27 98

Emily Lanssens

Emily Lanssens

Commercieel verantwoordelijke Aalter

emily.lanssens@homemaid.be

+32 (0) 92 53 32 90

Evie Vanden Abeele

Evie Vanden Abeele

Commercieel verantwoordelijke Kortrijk/Ieper/Waregem

evie.vandenabeele@homemaid.be

+32 (0) 56 89 16 53

Tania Dierick

Tania Dierick

Commercieel verantwoordelijke Oost-Vlaanderen

tania.dierick@homemaid.be

+32 (0) 93 96 79 07

Eva Rollier

Eva Rollier

Commercieel verantwoordelijke - Vlaams-Brabant/Limburg

eva.rollier@homemaid.be

+32 (0) 471 67 32 01

Administratieve medewerkers

Lindsey Vercaemere

Lindsey Vercaemere

Operationeel verantwoordelijke

lindsey.vercaemere@homemaid.be

+32 (0) 51 42 63 40

Sarah Deloof

Sarah Deloof

Administratief verantwoordelijke

sarah.deloof@homemaid.be

+32 (0) 51 42 63 40

Elke Van De Walle

Elke Van De Walle

Administratief bediende

elke.vandewalle@homemaid.be

+32 (0) 51 42 63 40